• info@iceteknoloji.com.tr
  • İstanbul , TÜRKİYE

ICE Teknoloji e-fatura Özel Entegratörü oldu.


ICE Teknoloji Gelir İdaresi Başkanlığı testlerini başarılı bir şekilde geçerek e-fatura, e-arşiv, e-saklama, e-irsaliye, e-ihracat ve e-defter Özel entegratörü olarak ilan edildi.

Sektörün genç oyuncusu olarak e-dönüşüm alanında esnek ve yenilikçi çözümlerimizle iş ortaklarımıza ve müşterilerimize eşsiz bir kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz. Gelir idaresinin yakın ve orta vadedeki planlamaları doğrultusunda mevcut ürün ve servislerimize yenilerini eklemek için çalışıyoruz. İmzalama teknolojileri konusundaki bilgi ve deneyimimizi e-belge çözümlerimizin tamamında güçlü bir şekilde kullanıyoruz.

Deneyimli ve yetkin kadromuzla müşterilerimizden gelen her türlü talep ve öneriyi çağrı merkezimizde bilet sistemimiz üzerinden hızlıca kapatıyoruz.

share this post

ERP Entegrasyon süreçlerimizi başlattık.


ICE Teknoloji olarak ERP çözüm sağlayıcı kurumlarla native entegrasyon çalışmalarımızı başlattık. Esnek altyapımız sayesinde dikey çözüm ve ERP üreticileri ile hızlı entegrasyon ve test çalışmaları yapabiliyor, test süreçlerimizin tamamlanmasını takiben de bu entegrasyonu ilan ediyoruz. Sonrasında da sisteme canlı müşteri girişlerini yapmaya başlıyoruz.

Güncel WS Dökümanımız ve test sistemimizle entegre olmak isteyen her kuruma destek veriyoruz. İş ortaklarımızdan entegrasyon sürecince destek talep etmesi halinde destek veriyoruz.

share this post

Bulut Servislerimiz hazır.


ICE ailesi olarak müşterilerimizin ERP sistemleirnin üzerinden koşacağı ve Felaket Merkezi destekli ihtiyaçları için gerekli tüm Bulut altyapısını sağlamaya başladık.

Bu kapsamda yönetimi firmaca ve/veya ICE ailesi tarafından yapılan çok sayıda sanal ve fiziksel makine ile esnek servis verebiliyoruz. Müşterileirmizin kaynakları İstanbul, Ankara ve İmir veri merkezlerimizde tutulmaktadır. Network tarafındaki olası felaket durumlarında tahsis edilen kaynaklar ayakta kalan veri merkezimiz üzerinden sorunsuz bir şekilde çalışmasına devam edebilmektedir.

Veri tabanı ve işletim sistemi kiralama lisansları ve hızlı kurulum dahil tüm ihtiyaçlarınız için size çok yakınız.

share this post

Gizsoft ERP Ile Native Entegrasyonumuzu Tamamladık.


Perakende Sektörünün önde gelen oyuncularından Gizsoft ERP ile Native entegrasyon çalışmalarımızı başarıyla tamamlayarak müşterilerimizi canlı sisteme almaya başladık

share this post

Datakod Ile Native Entegrasyonumuzu Tamamladık.


Satış Gücü otomasyonu konusunda sektörün önde gelen oyuncularından Datakod Yazılım ile Native entegrasyon çalışmalarımızı başarıyla tamamlayarak müşterilerimizi canlı sisteme almaya başladık.

share this post

ICE Teknoloji Kurumsal Web Sitesi Yenilendi


ICE Teknoloji Web sitesi yenilendi. Tüm Faaliyetlerimizi ve süreç içinde firmamızda yaşanan gelişme ve yeni yatırımlarımızı anlattığımız web sayfamızı yeniledik.

share this post

SAP E-Çözüm Entegrasyonumuz Tamamlandı


SAP Müşterilerimiz için Native Entegrasyon Çalışmalarımızı Tamamladık. SAP iş ortağımızla oluşturduğumuz Çözüm Kullanılar için tercih edilebilecek birçok uyarlamayı bünyesinde barındırmaktadır.

share this post

Netsim ERP ile Native Entegrasyonumuzu Tamamladık


Netsim ERP ile sürdürdüğümüz entegrasyon çalışmasını tamamladık. Bu çalışma ile Netsim Kullanan müşterilerimiz çözümleirmizle tam uyumlu hale gelmiştir.

share this post