Biz Kimiz?

ICE Teknoloji 2017 yılında teknolojik dönüşüm ve bu dönüşümün dokunduğu alanlarda hizmet üretmek amacıyla kurulmuştur. Yöneticilerinin uzun yıllara dayanan Telekom ve e-dönüşüm alanlarındaki tecrübelerinin sonucu yönetilebilir tümleşik servis ve hizmetler alanında hizmetler sunmaktadır. E-Dönüşüm, Yönetilebilir Bulut Servisleri ile hizmet ve servis yelpazesini geliştirmiştir. ICE Teknoloji sunduğu tüm hizmet ve servislerini aynı zamanda bir Platform üzerinde birleştirmiş, kendi markası ile hizmet vermek isteyen tüm partilere , faturalama, bayi otomasyonu, CRM gibi tamamlayıcı tüm ürün ve hizmetleri PaaS mantığı ile sunmaktadır. Özellikle farklı ürünlerin birleşik ürün ve servis mantığı ile sunmak isteyen iş ortaklarına danışmanlık yapmakta yol gösterici olarak sektöre öncülük etmektedir.

Vizyonumuz;

Ülkemizin teknolojik dönüşüm yolculuğunda bulut tabanlı öncü çözümler geliştirmek, servis ve ürünlerimiz ile gerek ülke içinde gerekse bu sürece henüz giriş yapmamış yurtdışı pazarlarda çözüm ve hizmet sağlayıcı olmaktır.

Misyonumuz;

Teknolojik Dönüşüm yolculuğumuzda yeni projelere, ürünlere ve servislere imza atarak, paydaşlarımıza , çözüm ortaklarımıza ve iş ortaklarımıza fayda sağlayacak ürün ve servisler geliştirmek.Ürün ve servislerimizle bulut tabanlı olarak “sürekli gelişim, ilerleme” mottosu ile yoluna devam etmektir.